Chowamy walizki!

Drodzy goście naszego bloga!
Nadszedł dzień w którym musimy jasno stwierdzić – chowamy do szafy walizki. Nasze podróże dobiegły końca. Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie zostało gruntownie wyremontowane, a wraz z otwarciem nowej ekspozycji stałej “Przedświt – Mazowieckie Centrum Metalurgiczne z przełomu er” rozpoczęliśmy nowy rozdział w życiu naszej instytucji.

Zachęcamy do śledzenia informacji o nas na oficjalnej stronie Muzeum www.mshm.pl oraz w mediach społecznościowych. Czas “bycia na walizkach” minął – mamy piekną, odnowioną siedzibę, nowoczesny magazyn zabytków, a także jedną z najnowocześniejszych wystaw archeologicznych w Polsce. Dziękujemy portalowi Archeolog.pl za wsparcie bloga “Muzeum na walizkach”. Nasza współpraca nieco się obecnie zmieni, ale nadal będziemy wspólnie promować archeologię. Tymczasem dziękujemy wszytskim, którzy odwiedzali nasz wirtualny “dziennik z podróży” i zapraszamy do spotkań w świecie realnym.

Pozdrawiamy serdecznie – Dyrektor wraz z Zespołem MSHM.

gilchrest.rtt@mailxu.com faveroeustolia